Замовляй за телефонами 098-579-06-68  099-433-58-68

ГоловнаЦікаво про текстиль

5 простих правил вибору якісної постільної білизни


Для того щоб добре відпочити після напруженого робочого дня, та набратися сил та енергії для наступного дня, людині потрібно спати близько восьми годин на добу. Багато хто згодится, що це одні з найприємніших годин нашого життєвого циклу. Але мабуть кожен з нас зможе пригадати випадки, коли сон не приносив бажаного відпочинку, а навпаки залишав відчуття втоми. Вся справа в тому, що якість сну напряму залежить від багатьох суб'єктивних причин.

Дивитись: 5 простих правил вибору якісної постільної білизни

Вибір постільної білизни по фен-шуй

Текстильно - стильный текстиль

Вчення Фен-шуй, яке зародилося в Китаї більше 3 тисяч років тому, до цих пір не втратило своєї актуальності, а навпаки - поширилося по всьому світу і завоювало в 21-му столітті невідому досі популярність. З постулатами Фен-шуй звіряються навіть ті, хто мало вірить в вплив потоків енергії на людину. Для багатьох це стало просто милою традицією чи даниною моді.

Дивитись: Вибір постільної білизни по фен-шуй

Подарунок на весілля - постільна білизна

Одним з найпопулярніших і дуже практичних, хороших подарунків, які підносять в день весілля, є постільна білизна. Ця традиція укоріналася з початку XIX століття. Саме тоді в день весілля молодятам розпочали дарувати розкішні весільні комплекти постільної білизни.

Дивитись: Подарунок на весілля - постільна білизна

Тканини

Атлас

ткани

Атлас - в перекладі з арабської - гладкий.
Щільна шовкова, напівшовкова або бавовняна м'яка тканина з гладкою блискучою лицьовою поверхнею. Виробляється з тонких шовкових ниток або з ниток середньої товщини. Блиск створюється віддзеркаленням світла ледве помітними пухнастими волокнами. Атлас відноситься до розряду сатинових тканин.

 

Подробнее: Тканини
© Текстильно 2013