Замовляй за телефонами 098-579-06-68  099-433-58-68

ГоловнаЦікаво про текстиль5 простих правил вибору якісної постільної білизни

5 простих правил вибору якісної постільної білизни


Для того щоб добре відпочити після напруженого робочого дня, та набратися сил та енергії для наступного дня, людині потрібно спати близько восьми годин на добу. Багато хто згодится, що це одні з найприємніших годин нашого життєвого циклу. Але мабуть кожен з нас зможе пригадати випадки, коли сон не приносив бажаного відпочинку, а навпаки залишав відчуття втоми. Вся справа в тому, що якість сну напряму залежить від багатьох суб'єктивних причин.

Однією з таких причин може стати неправильний вибір постільної білизни. Тож давайте розглянемо це питання більш детальніше.

1. Перш за все, при купівлі постільної білизни варто звернути увагу на матеріал , з якого він зроблений. Доторкніться до вподобаного комплекту, потім закрийте очі і сконцентруйтеся на своїх тактильних відчуттях - якщо Ви відчуваєте фізіологічний і психологічний комфорт, значить білизна зроблена з дійсно якісного матеріалу.

2. По друге, намагайтесь купувати тільки по справжньому якісну білизну з натуральних матеріалів. Ось декілька її основних характеристик: - гарне поглинання вологи, м'якість, міцність, зносостійкість, легкість в пранні і швидкість при сушінні.

3. Постільну білизну хорошої якості прострочують спеціальним білизняним швом. Щоб переконатися в правильності вибору, необхідно вивернути підодіяльник або наволочку навиворіт. Неякісна постільна білизна має необроблені краї та один простий шов. Нитки, якими прострочили постільну білизну, повинні бути міцними, і підібрані в тон білизні - це теж показник якості.

4. Важливою ознакою хорошої постільної білизни є її забарвлення. Воно не повинне бути кричущим або ж вульгарним. Постільна білизна високого класу відрізняється індивідуальним, продуманим і гармонійним забарвленням. Нова постільна білизна не повинна пахнути фарбою або цвіллю. Білизна повинна мати легкий запах нового текстилю. Якщо Ваша постільна білизна сильно пахне фарбою - приготуйтеся до того, що білизна буде активно линяти при пранні.

5. Індивідуальна упаковка говорить на користь гарної якості постільної білизни. Виробник постільної білизни завжди дбає про те, щоб дорогий товар був упакований добре і потрапив до покупця в первозданному вигляді. Найдорожча постільна білизна завжди продається під певною торговою маркою, щоб покупець запам'ятав саме її.

Отже, шановні господині, запам”ятайте будь ласка ці нескладні поради, та нехай Ваш вибір буде вдалим!

© Текстильно 2013