Замовляй за телефонами 098-579-06-68  099-433-58-68

Тканини

Атлас

ткани

Атлас - в перекладі з арабської - гладкий.
Щільна шовкова, напівшовкова або бавовняна м'яка тканина з гладкою блискучою лицьовою поверхнею. Виробляється з тонких шовкових ниток або з ниток середньої товщини. Блиск створюється віддзеркаленням світла ледве помітними пухнастими волокнами. Атлас відноситься до розряду сатинових тканин.

 

 

Атлас

ткани

Атлас - в перекладі з арабської - гладкий.
Щільна шовкова, напівшовкова або бавовняна м'яка тканина з гладкою блискучою лицьовою поверхнею. Виробляється з тонких шовкових ниток або з ниток середньої товщини. Блиск створюється віддзеркаленням світла ледве помітними пухнастими волокнами. Атлас відноситься до розряду сатинових тканин.

 

 

 

 

 

 

Сатин

 Текстильно - стильный тестиль

Сатин - блискуча та щільна тканина. Виготовляється з крученої бавовняної нитки подвійного плетіння. Чим більше скручена нитка, тим яскравіше блиск. Своїм блиском, "повітряною" легкістю, а також на дотик, сатин нагадує шовк. Одна з переваг цього матеріалу в тому, що він практично не зминається. Отже, якщо вдень Ви не застилаєте ліжко покривалом, вибирайте сатинову постільну білизну, і тоді Ваша спальня завжди буде акуратною та ошатною. сатин приємний на дотик. Постільна білизна з нього напрочуд довговічна та витримує велике число прань. Він дешевший, ніж шовк, але дорожчий, за інші бавовняні тканини. З нього роблять білизну різного дизайну для повсякденного застосування.

 

 

 

Бамбук

 Текстильно - стильный тестиль

 Бамбуковое волокно з натуральним блиском м'якше бавовни і за якістю нагадує шовк. Постільна білизна з бамбукового волокна створює комфортні умови для здорового і спокійного сну, регулюючи температуру тіла. Волокно з бамбука відрізняється незвично пористою структурою, волога миттєво поглинається тканиною і випаровується.Екологічно чисте і натуральне, високоякісне волокно бамбука має антибактеріальні та запахопоглинаючі властивості. Щільність 700 гр/м2.

 

 

 

 

 

 

Бязь

 Текстильно - стильный тестиль

Бязь - бавовняна щільна тканина, трохи жорсткіша за ситець, в структурі якій добре видно потовщення ниток і просте хрестоподібне плетіння. Склад бязі - 100% бавовна. Постільна білизна з бязі - один з найбільш популярних варіантів економ-класу постільної білизни. Звичайно, постільна білизна з бязі не є настільки вишуканою, як з сатину, але якщо Ви потребуєте звичайну недорогу постільна білизну - тоді бязь це саме те, що потрібно.

 

 

 

 

 

 

Жаккард

 Текстильно - стильный тестиль

Плетіння "жаккард" відноситься до складного заплутаного плетіння, що виконується на ткацькому верстаті, винайденому Джозефом Марі Жаккард в 1801 році. Цей термін використовується для назви тканини або текстилю, які були виткані з використанням данної технології. Виготовляється жаккард як з бавовняної, так і з синтетичної або змішаної пряжі. Жакардові тканини знайшли найширше застосування в нашому житті: для виготовлення одягу, оформлення вікон, для меблевої оббивки і чохлів, для покривал та подушок і, звичайно ж, для виготовлення елітної постільної білизни та постільних речей.

 

 

 

 

 

Кретон

 Текстильно - стильный тестиль

Кретон - бавовняна щільна тканина полотняного переплетення з попередньо пофарбованої пряжі, що дозволяє отримувати кольорові геометричні орнаменти у вигляді смуг і клітин. Іноді клітка або смужка доповнюється орнаментом в техніці набійки. Назва тканини походить від місця первинного виробництва - міста Кретон в Нормандії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Перкаль

 Текстильно - стильный тестиль

Тонка міцна бавовняна тканина полотняного переплетення, застосовується для виготовлення парашутів, постільної білизни тощо. Вперше була вироблена на заводах Нового Бредфорда в 1876 році. Як правило, Перкаль використовується для виробництва постільної білизни зі складною вишивкою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ранфорс

 Текстильно - стильный тестиль

Ранфорс - це тканина з 100% натуральної бавовни. М'якість і ніжність матеріалу створює відчуття комфорту і захищеності. Гарний малюнок постільної білизни може підняти настрій, створити відчуття добра та домашнього тепла. Класичний натуральний природний матеріал робить постільну білизну ніжною, елегантною, приємною. Ранфорс - тканина яка легко переться, вона практичніша від льону, "підлаштовується" під температуру повітря: взимку на такій білизні тепло, влітку прохолодно.

 

 

 

 

 

 

 

Фланель

 Текстильно - стильный тестиль

Теплозберігаючий, м'який, приємний на дотик матеріал, покритий легким пушком. Добре підходить для міжсезоння , коли ще не включене опалення. Єдиний недолік фланелі - при частому застосуванні вона "скочується" (тобто поверхні кошлатиться).

 

 

 

Шовк

 Текстильно - стильный тестиль

Шовкова постільна білизна - це вишукано і гарно. Його дотик швидше збуджує, а не розслаблює. Шовк прекрасний терморегулятор: у шовковій постелі дуже комфортно, тілу добре дихається, матеріал швидко вбирає і випаровує вологу. Шовк легкий, міцний, відмінна особливість його - приємно холодить тіло. Тому як зимовий варіант, шовкова постільна білизна не рекомендується. Постільна білизна з шовку відрізняється особливою вишуканістю і красою. Дорога шовкова постільна білизна - це маса задоволень для тіла і прикраса для будь-якої спальні. Шовк отримують розмотуванням коконів гусениць азіатського тутового шовкопряда Bombix mori. Шовкове волокно відрізняється блиском, еластичністю, та високою міцністю.

 

 

 

Ситець

 Текстильно - стильный тестиль

Ситець - матеріал з натуральним складом тканини, без домішку синтетичних волокон. Постільна білизна з ситцю приваблює низькою ціною, але разом з тим має ряд суттєвих недоліків. Головними з них є особливість ситцю "збігатись" при пранні, недовговічність і можливість розриву тканини при невеликих впливах.

 

 

 

 

 

 

 

Льон

 Текстильно - стильный тестиль

Льон як матеріал для постільної білизни, використовюється з давніх часів, і заслужив добру репутацію своєю екологічністю, високою міцністю, та довговічністю. В древньому Єгипті льон використовували навіть як грошову одиницю, а в сучасному світі льняну постіль відносять до класу "люкс".

 

 

 

 

 

 

Полікотон

 Текстильно - стильный тестиль

Цей сучасний недорогий матеріал має багато переваг, таких як довговічність однородної структури, низьке зминання, відсутність збігання, гарні антибактеріальні властивості, тощо. Полікотон зазвичай не має чіткого складу та щільності тканини але зазвичай вміст бавовни складає не менше 35%

 

 

 

 

 

 

Поліестер

 Текстильно - стильный тестиль

Синтетична тканина, яка має високу міцність та низьку зношуваність. Добре зберігає форму, не зминається та не вигорає. Прання поліестеру при температурі вище 40 градусів може пошкодити тканину.

 

 

 

 

 

 

 

 

Бавовна

 Текстильно - стильный тестиль

Бавовна - 100% натуральний матеріал, який має велику стійкість до зношування, високі абсорбуючі властивості та невисоку вартість. Людина використовує його понад 12 тисячоліть. Бавовна добре знаний та улюблений матеріал для постільної білизни багатьох господарок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поплін

 Текстильно - стильный тестиль

Поплін - різновид двосторонньої шовкової тканини, яка виготовлялась в резиденції папи римського в французському Авіньйоні. Завдяки цьому поплін і отримав свою назву - popeline в перекладі з французської означає "папський". Крім постільної білизни поплін використовують також в пошиву жіночого та чоловічого одягу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Махрова тканина

 Текстильно - стильный тестиль

Махрова тканина, абож тканина фроте - натуральна тканина, поверхня якої складається з ворсу, утворений з петель основних ниток. Махрова тканина добре поглинає вологу, тому частіше за все її використовують при виготовленні халатів, рушників, купальних простирадл та постільної білизни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Батист

 Текстильно - стильный тестиль

Тонка, напівпрозора тканина з льону або бавовни, що виготовляється з найтоншої пряжі. Вважається, що вперше цю тканину виготовили в Камбре (Фландрія) в XIII столітті. Батист ручної роботи має особливий лоск, який являється головною особливістю гарного батисту.

 

 

 

 

 

 

Велюр

 Текстильно - стильный тестиль

Велюр - чистововняна ворсована тканина з пряжі суконного прядіння, що має ворс трохи більш довгий, ніж у оксамиту. За способом виробництва цей велюр називається "розрізний". Одна з найцінніших велюрових тканин - драп-велюр, для виготовлення якого використовують кращі сорти мериносової вовни. За способом оформлення ворсу велюр може бути гладким, фасонним, тисненим та інших видів. Ворс при цьому розташовується по-різному: вертикально по всій тканині, на окремих ділянках пригладжений в одну сторону, з тисненням, розчісаний за трафаретом або укладанням у вигляді різноманітних малюнків.

 

 

 

 

 

 

Щільність переплетення, тобто кількість ниток на квадратний сантиметр, - важлива інформація, яку іноді вказують на упаковці високоякісної постільної білизни. Класифікація виглядає так:

  • низька щільність (20-30 ниток на 1 см2),
  • нижче середньої (35-40 ниток),
  • середня (50-65 ниток),
  • вище середньої (65-80),
  • висока (85-120),
  • дуже висока (130-280).

Чим щільніше тканина, тим вона довговічніша. Низьку щільність має батист; нижче середньої і середньої - льон, бавовна; вище середньої - турецький шовк, штучні тканини; високою - перкаль, китайський шовк, сатин, штучні тканини; дуже високою - глянець-сатин і японський шовк.

© Текстильно 2013