Замовляй за телефонами 098-579-06-68  099-433-58-68

ГоловнаЦікаво про текстильПодарунок на весілля - постільна білизна

Подарунок на весілля - постільна білизна

Одним з найпопулярніших і дуже практичних, хороших подарунків, які підносять в день весілля, є постільна білизна. Ця традиція укоріналася з початку XIX століття. Саме тоді в день весілля молодятам розпочали дарувати розкішні весільні комплекти постільної білизни.

 

Майновий та соціальний статус майбутньої нареченої оцінювався вище, якщо в її посагу можна було знайти красиву постільну білизну, з багатою обробкою мереживом ручної роботи. Весільне ложе молодят здавна прикрашав постільний гарнітур білого кольору, що говорить про чистоту і невинність нареченої. Найчастіше весільний комплект виготовляли з бавовни та льону, а більш дорогі і витончені гарнітури робилися з гладкого і ніжного шовку.

В наш час гарна постільна білизна так само вважається гарним подарунком і Ви легко можете придбати спеціальні шлюбні комплекти, виконані з найкращої тканини з вишивками і мереживами ручної роботи і сучасним, цікавим дизайном.

Дарувати комплекти постільної білизни можна не тільки в день весілля молодят, а й на рік спільного життя, коли відзначається ситцеве весілля. Гості підносять молодим красиві білизняні дитячі гарнітури, а один одному подружжя може подарувати хусточки з ситцю або льону. Зазвичай такі розкішні подарунки, як шлюбний комплект, роблять свекруха або теща.

© Текстильно 2013