Замовляй за телефонами 098-579-06-68  099-433-58-68

ГоловнаЦікаво про текстильВибір постільної білизни по фен-шуй

Вибір постільної білизни по фен-шуй

Текстильно - стильный текстиль

Вчення Фен-шуй, яке зародилося в Китаї більше 3 тисяч років тому, до цих пір не втратило своєї актуальності, а навпаки - поширилося по всьому світу і завоювало в 21-му столітті невідому досі популярність. З постулатами Фен-шуй звіряються навіть ті, хто мало вірить в вплив потоків енергії на людину. Для багатьох це стало просто милою традицією чи даниною моді.

Однак чимало й тих, хто абсолютно щиро впевнений у дієвості ритуалів цієї стародавньої практики. Мета, з якою люди звертаються до теорій фен-шуй - це пошук найбільш сприятливих місць для розташування будинку, кімнат, побутових зон. Крім того, значення має обладнання та оформлення цих зон. Правильно розташована і спланована зона кухні, спальні, домашнього офісу - це спосіб домогтися духовного і фізичного благополуччя, що позитивно позначиться і на кар'єрі, і на особистих відносинах, і на здоров'ї.

Практики Фен-шуй особливу увагу приділяють організації спальних місць, адже уві сні людина проводить не менше третини свого життя. Поки ми спимо, енергії, що нас оточують, продовжують взаємодіяти з нашими власними енергіями. Важливо створити оптимальні умови для накопичення сприятливої енергетики. Значення має абсолютно все: і місце розташування ліжка, і наявність та розмір дзеркала, і правильно та гармонійно підібраний декор. Постільну білизну по фен-шуй теж потрібно вибирати обдумано, спираючись на давні знання.

По-перше, вся постіль повинна бути з натуральних матеріалів. Зараз багато людей користуються ковдрами з синтетичними наповнювачами. Це не дуже добре з точки зору фен-шуй. Як тільки з'явиться фінансова можливість, варто купити натуральні ковдри - вони значно корисніші для Вашого здоров'я.

Друге: згідно з фен-шуй, щоб не залишитися на самоті, в спальні все потрібно тримати в парах. Якщо купили для стіни картину - придбайте й другу. Поставили квітку на одну приліжкову тумбу - поставте ще одну на іншу сторону. Слід мінімізувати кількість одиночних предметів. Тому бажано використовувати ліжко з двома ковдрами - так звані сімейні комплекти з двома підковдрами і двома наволочками.

Найбільше значення, звичайно, надається кольорам постільної білизни по фен-шуй. Проводячи у кольоровій ліжку цілу ніч, людина немов перебуває в колірному коконі і заряджається енергією кольору.

Кольори, згідно фен-шуй, діляться на кольори інь і кольори янь.

Кольори інь мають цілющі властивості, розслаблюють, заспокоюють. Кольори янь, навпаки, заряджають енергією, сприяють натхненню, наділяють ентузіазмом і стимулюють пристрасть.

Які кольори відносяться до інь?

У першу чергу, це блакитний та синій. Одні з найпопулярніших кольорів для спальні. Синій розслабляє, сприяє швидкому засипанню. Синій - це до того ж колір води, а стихія води (правда, в дуже обмеженій кількості) обов'язково має бути присутня в спальні, згідно з рекомендаціями деяких майстрів фен-шуй. Не всі, звичайно, поділяють цю думку. Хтось стверджує, що вода повинна бути повністю виключена зі спальні, але в основному жорсткі заборони накладаються лише на живу воду (акваріуми, водоспади) і її зображення (наприклад, картина з водоспадом). До синього кольору в спальні більшість експертів фен-шуй ставляться позитивно.

Фіолетовий, як і синій, розслабляє і втихомирює. Вважається, що він сприяє духовному росту та самопізнанню. Саме цими кольрами позначаються чакри які разташовані в зоні голови людини. Бажаєте перебувати в гармонії з собою - вибирайте фіолетовий або синій колір постільної білизни. Але з іншої сторони синя та фіолетова постільна білизна може охолоджувати стосунки. Тому від цих кольорів краще відмовитися, якщо у подружньої пари існують проблеми.

Чорний колір інь символізує гроші, доходи. Хочете стати багатшими? Купуйте чорну постіль. Особливо ефективне поєднання чорного з кольором золота або срібла. А ось сон на чорно-білій постільній білизні сприятиме підвищенню по службі. Чорний колір постільної білизни не рекомендований для подружнього ліжка, якщо відносини подружжя не можна назвати дуже пристрасними. І ні в якому випадку, на чорній білизні не можна спати постійно. В арсеналі потрібно мати постільну білизну інших кольорів (переважніше з "спектра" янь).

Зелений колір інь вважається зцілюющим душу і тіло. Хворі в зеленому ліжку швидше одужують. Це колір оновлення, регенерації. Потрібні сили, щоб почати нове життя? Купуйте зелену постільну білизну, спіть на ній та направляйте енергію в потрібне русло. Зелений також вважається кольором достатку.

Тепер про кольори янь.

До таких належить, наприклад, помаранчевий. Якщо не вистачає позитиву в житті, купуйте помаранчеве і синьо-помаранчеву постільну білизну. Також помаранчевий - хороший вибір для людей, що займаються творчою роботою. Цей колір сприятиме натхненню.

Золотий колір постільної білизни по фен-шуй - хороший вибір для тих, хто мріє про багатство. Жовта постільна білизна допоможе людині стати більш товариським.

Бежева і коричнева постільна білизна універсальна, нейтральна і абсолютно безпечна.

Якщо пристрасті в подружній парі вщухли, можна купити червону постільну білизну. Але використовувати його краще в особливі дні, а не постійно. Завжди спати на червоному ліжку - шкідливо для здоров'я.

Намагайтесь комбінувати в постільній білизні кольори інь і янь. Наприклад, бежево-синя постіль поєднує інь (синій) і янь (бежевий). Такий колірний "кокон" дасть людині максимум користі.

По вченню фен-шуй всі люди мають свої елементи. Комусь підходить один елемент, комусь - інший. Тому є спосіб визначити оптимальний для кожного колір. Отже, як же його вирахувати? Спершу потрібно вирахувати свій елемент народження, потім вже цей елемент, крім кольору, підкаже, а яка енергія переважає в Вас - інь або ж янь?

Якщо рік вашого народження закінчується цифрою «0» або «1», то Ваш елемент - Метал.


Це цілеспрямовані, рішучі і незалежні люди. Вони вміють і люблять керувати. Часто здається, що у металевих людей у грудях залізне серце. Через їх величезну цілеспрямованість та внутрішну силу вони виглядають байдужими до проблем оточуючих. Зате у людей Металу відмінна інтуїція. До того ж, вони здатні витримати там, де інші вже зламаються. Крім того, багато їх знайомих відзначають шалений магнетизм металевих.

В кінці вашого року народження стоїть цифра «2» або «3»? На вас впливає елемент Води.


Водні люди гнучкі, непостійні і непередбачувані. Вода змушує їх пливти за течією, а вони часто цього навіть не помічають. Люди Води розпорошені і непередбачувані, зате, як їх елемент, вміють чудово пристосовуватися до будь-яких обставин. У них багата уява, вони романтичні і чарівні. Відповідальності водні люди не люблять, їм постійно потрібно відчувати себе вільними.

«4» або «5» - останні цифри року вашого народження. Отже, ваш елемент - Дерево.


Люди Дерева незворушні і волелюбні. Вони настільки люблять свободу, що часто пускаються на різні хитрощі, щоб уникнути будь-яких зобов'язань. Серед людей під покровительством елементу Дерева безліч широко мислячих інтелектуалів. Їх головні ідеали - чесність, краса і свобода. Хоча Дерево надає таким людям особливу дипломатичність, вони часто відмовляються визнавати свою неправоту і наполегливо відстоюють свою думку.

Якщо останні цифри вашого року народження «6» або «7», то ваш елемент - Вогонь.


Імпульсивні, зухвалі, динамічні - вогненні люди горять життям, йдуть по ній нестримно, без зупинок і перепочинків. Вони переживають безліч пригод, як веселих, так і не дуже. Але такі стреси необхідні людям Вогню як повітря. Вони часто ризикують, причому більше насолоджуються самим ризиком, ніж його результатом. Вогненні в душі - діти. Їм шалено подобається грати з життям. Навіть ризикуючи при цьому згоріти дотла.

Рік вашого народження закінчується цифрою «8» або «9»? Це означає, що ваш елемент - Земля.


Люди Землі обережні, терплячі і вперті. Вони матеріалісти і більше за інших піклуються про матеріальне облаштування свого життя. Близькість до землі надає таким людям надзвичайну витримку і наполегливість. Вони міцно стоять на знайомому грунті і не люблять змін. Власники, тому часто дуже ревниві, люди Землі часто здаються старшими за свої роки. На перший погляд, вони зовсім незворушні і відчужені, але близькі люди добре знають про їх колосальну чуттєвість.

Отже , визначивши свій елемент, Ви тепер без зусиль визначите свій колір:
 - Вода - Ваш колір білий або ж чорний;
 - Дерево - зелений;
 - Метал - сріблястий, золотистий або білий;
 - Земля - коричневий, жовтий;
 - Вогонь - червоний.

А що ж з приводу малюнка? Будьте пильні, коли вибираєте постільну білизну по фен-шую з ієрогліфами або ж смужками. Так, якщо смисл ієрогліфів Вам невідомий, то краще перед покупкою проконсультуватись у продавця. Смужки ж небезпечні тим, що в фен-шуї прийнято вважати, що вертикальні смуги - небезпечні для відносин. Вони не з'єднує, а навпаки, розділяють двох закоханих людей. Якщо на білизні будуть зображені квадрати, кола, квіти, то це припустимо.

© Текстильно 2013